خرید اینترنتی آموزش ماساژ

این آموزش توسط بسیاری از مربیان این رشته هم استفاده شده

این مجموعه برای یادگیری مقدماتی تا حرفه ای ماساژ بسیار موفق بوده است

به جای صرف هزینه های گزاف کلاسهای آموزشی این مربی خصوصی را به خانه ببرید...این مجموعه بهترین راه برای یادگیری ماساژ است.

 آموزش ماساژ بدن                                  آموزش ماساژ سر و صورت

 آموزش ماساژ علمی بدن  آموزش ماساژ علمی بدن

               

      شماره مجوز: ۰۴۹۷۵۷-۰۰۰۹۳-۸   

توجه کنید: این محصول دارای گارانتی بدون قید و شرط فروشگاه با ضمانت بازگشت پول و یا تعویض میباشدپس با اطمینان خرید کنید

با خرید این مجموعه استثنایی همه را با ماساژ دادن شگفت زده میکنید

فوايد ماساژ كف پا

فشار درماني يا رفلكسولوژي يكي از تكنيك هاي طب مكمل براي درمان و پيشگيري از بسياري از بيماري هاي روحي و جسمي در جهان مورد استفاده قرار مي گيرد. در اين شيوه درماني، درمانگر با فشار دادن نقاط خاصي از كف پا و دست موجب افزايش ريلكسي، آرامش و تسكين بسياري از دردها در بدن مي شود. اين شيوه يكي از رايج ترين شيوه ها براي پيشگيري از ابتلا به انواع بيماري ها و تسكين دردهاست.

 ● كاهش تهوع ناشي از شيمي درماني
تحقيقات بسياري در زمينه تاثير و كاربرد فشاردرماني در كاهش عوارض ناشي از شيمي درماني در بيماران مبتلا به سرطان گزارش شده است. براساس اين تحقيقات فشاردرماني كف پا و كف دست كمك زيادي به كاهش حالت تهوع، كاهش استرس و اضطراب و خستگي هاي مزمن ناشي از دريافت داروهاي شيميايي مي كند.

 ● افزايش و بهبود عملكرد كليه ها
به گفته محققان فشاردرماني حتي به صورت عمومي موجب افزايش و بهبود عملكرد كليه ها در بدن مي شود. با كمك فشاردرماني كف پا مي توان تا حدود زيادي كنترل سيستم غدد درون ريز بدن را در اختيار گرفت و به واسطه آن بر عملكرد كليه ها، فيلتر كردن مواد و سم زدايي از بدن كمك كرد.

 ● توان و ايمني بدن تان را بالا ببريد
فشاردرماني كف پا و دست به ويژه كف پا و تحريك نقاط مربوط به سيستم لنفاوي بدن كمك مي كند تا دفع و پاكسازي مواد سمي و نامناسب از بدن بهتر و كامل تر انجام شود. اين عمل كمك مي كند تا سيستم ايمني بدن تقويت شده و احساس تندرستي به فرد منتقل شود.

 ● افزايش آرامش نوزاد با رفلكسولوژي
بيشتر نوزادان و كودكاني كه به شلوغي و هياهوي خيابان ها عادت ندارند، بعد از هر بار بيرون رفتن از منزل دچار تنش ها و استرس هايي مي شوند كه ناخودآگاه از جامعه به آن ها منتقل مي شود. براي كاهش و برطرف كردن اين اضطراب، فشاردرماني و رفلكسولوژي كف پا تاثير بسيار قدرتمند و موثري دارد.آموزش ماساژ اين كار نه تنها استرس نوزاد يا كودك را از بين مي برد بلكه ميزان توجه و افزايش مادر و پدر را به كودك بالا بودن و باعث انتقال بيشتر محبت از طريق لمس كردن مي شود.
منبع:aftabir.com


برچسب‌ها: ،


۱۲:۰۰:۰۰ | نويسنده : ماساژور | نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :