خرید اینترنتی آموزش ماساژ

این آموزش توسط بسیاری از مربیان این رشته هم استفاده شده

این مجموعه برای یادگیری مقدماتی تا حرفه ای ماساژ بسیار موفق بوده است

به جای صرف هزینه های گزاف کلاسهای آموزشی این مربی خصوصی را به خانه ببرید...این مجموعه بهترین راه برای یادگیری ماساژ است.

 آموزش ماساژ بدن                                  آموزش ماساژ سر و صورت

 آموزش ماساژ علمی بدن  آموزش ماساژ علمی بدن

آموزش ماساژ ستون فقرات به صورت تصويري

 براي افزايش اثرگذاري اين ماساژ  به جاي روغن زيتون يا بادام تلخ مي‌توانيد از روغن كنجد استفاده كنيد.

 

www.ROZANEHONLINE.com

 

قطعا شما در منزل‌تان تجهيزات لازم براي ماساژ مانند تخت مخصوص ماساژ نداريد اما مي‌توانيد به راحتي با كمك ابزاري ساده كه حتما در منزل‌تان پيدا مي‌شود شرايطي را فراهم كنيد تا ماساژ راحت‌تري دريافت كنيد. براي اين كار مي‌توانيد از تختخواب‌تان كمك بگيريد. حتي اگر تختخواب در دسترس‌تان نيست، مي‌توانيد از زمين استفاده كنيد. يك پتو يا تشك را به‌عنوان زيرانداز درنظر بگيريد و با كمك  يك بالشت نازك و  2 حوله لوله شده شرايطي را براي گيرنده ماساژ فراهم كنيد كه در آرامش و راحتي باشد. بالشت را روي تشك قرار دهيد و با ملحفه آن را بپوشانيد و از فرد بخواهيد روي تشك دراز بكشد به‌گونه‌اي كه سينه‌اش روي بالشت قرار بگيرد.

گروه سرگرمي روزنه

 

در مرحله بعدي سراغ حوله‌ها برويد. سعي كنيد 2 حوله يك اندازه را انتخاب كنيد. هر 2 را لوله كنيد. يكي از آنها را زير پيشاني فرد قرار دهيد تا جايگاه مناسبي براي سر او فراهم كنيد و ديگري را درست زير پاهايش بگذاريد، به‌گونه‌اي كه پاي او از مچ به پايين روي حوله قرار بگيرد تا زاويه كمر او در اين مرحله صحيح و مناسب باشد. در اين حالت از ماساژگيرنده بخواهيد با تصويرسازي طبيعت يا يك خاطره خوش فضاي ذهني مثبتي را براي خود تداعي كند. در اين مرحله روغن زيتون يا بادام تلخ را براي ماساژ ستون فقرات آماده كنيد.

 

روزنه آنلاين

 

در اين بخش كف هر دو دست را به روغن آغشته كنيد. دست‌ها را به هم بماليد و آنها را روي ستون فقرات قرار دهيد و با حركت دايره‌وار دست‌ها را روي شانه‌ها بچرخانيد. به اين ترتيب عضلات شانه و ستون فقرات را درگير مي‌كنيد. در اين مرحله بعد از تكرار اين حركت به مدت 2 دقيقه عضلات سرشانه و گردن را نيز با كمك سرانگشتان هر دو دست ماساژ دهيد. مراقب باشيد كه فشار دست‌هاي‌تان كنترل شده باشد.

 

با كمك انگشت شست و سرانگشتان دست عضلات پشت را به آهستگي به سمت بالا بكشيد. اين حركت را دو تا سه بار براي هر عضله تكرار كنيد و از شانه به سمت پهلوها حركت كنيد. درست مثل خرچنگي كه با چنگال‌هايش عضلات اطراف ستون فقرات را ماساژ مي‌دهد. اين تكنيك را بر عضلات هر دو سوي ستون فقرات تكرار كنيد.

 

www.ROZANEHONLINE.com

 

بعد از حركت پنجه خرچنگ با مشت‌هاي بسته عضلات پشت را از اسپاسم‌ها و گرفتگي‌ها خالي كنيد. براي اجراي اين تكنيك بايد مراقب باشيد كه از آوردن فشار بيش از اندازه روي بدن خودداري كنيد. بعد از آنكه با مشت بسته به اصطلاح روي عضلات پشت راه رفتيد استخوان‌هاي برآمده مشت بسته را از عضلات شانه به سمت كمر بكشيد.

 

www.ROZANEHONLINE.com

 

عضلات ذوزنقه‌اي شانه از ديگر نقاطي است كه به تخليه بار منفي و خستگي عضلات كمك مي‌كند. براي ماساژ اين نقاط كافي است عضلات شانه را با كمك انگشت شست و سرانگشتان‌تان با فشار ملايمي ماساژ دهيد و سعي كنيد تمام عضلات شانه را به خوبي ماساژ دهيد. براي اين كار كافي است بخشي از پوست و عضله را با كمك 4 انگشت و انگشت شست بگيريد و به آرامي چند درجه  بچرخانيد. اين ماساژ به بهبود جريان گردش خون در عروق اين ناحيه كمك مي‌كند.

 

www.ROZANEHONLINE.com

 

در اين مرحله براي آزاد كردن تنش عضلات نگه‌دارنده ستون فقرات از انگشتان شست كمك بگيريد. براي اين كار انگشت هر دو شست را در طرفين ستون فقرات قرار دهيد و از پايين گردن به سمت كمر حركت كنيد.

 

www.ROZANEHONLINE.com

 

در مرحله آخر دوباره كف دست‌ها را روي شانه‌ها قرار دهيد و به شيوه حركت نخست دوباره عضلات پشت را از شانه‌ها به سمت كمر ماساژ دهيد.آموزش ماساژ در طول اجراي ماساژ هر زمان كه احتياج شد دست‌هاي‌تان را به روغن آغشته كنيد و از خاصيت‌هاي روغن ماساژ غافل نشويد.

 

نكته: اجراي تكنيك‌هاي ماساژ در محيطي آرام كه موسيقي ملايم و آرام‌ پخش مي‌شود توصيه مي‌شود. رعايت اين نكات به افزايش ميزان آرامش و تخليه اسپاسم‌ عضلات كمك مي‌كند.


برچسب‌ها: ،


۱۲:۳۳:۱۹ | نويسنده : ماساژور | نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :